بیانیه دانشگاه تفرش به مناسبت روز قدس

۰۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۰ کد : ۴۵۲۲ رویدادها
تعداد بازدید:۳۱۶
دانشگاه تفرش با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، ضمن اعلام همبستگی با مردم فلسطین، از تمامی مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی به خصوص جامعه دانشگاهی دانشگاه تفرش جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.
بیانیه دانشگاه تفرش به مناسبت روز قدس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تفرش، متن کامل این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

 

روز قدس در تاریخ درخشان امت اسلام نماد مقابله مستضعفین با مستکبرین، وحدت و یکپارچگی و روز حیات اسلام است. روز تبلور همبستگی و همدلی جهان اسلام و تمام آزادیخواهان جهان با مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومان و ستم‌دیدگان جهان و همراهی آنان در راه مقاومت و مبارزه با استکبار بین المللی و رژیم غاصب صهیونیستی و روز طنین ندای عدالت طلبی، حقیقت جویی و وحدت جهان اسلام در سراسر گیتی است. روز جهانی قدس، روز جوشش و فوران خشم و اراده جامعه جهانی و امت اسلامی بر علیه جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و صحنه انزوای راهبردی آمریکا و میدان هراس و وحشت اسرائیل در پیشگاه ملتهاست.

روزی که فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی بار دیگر لرزه بر اندام پوشالی نظام استبداد خواهد انداخت. روز جهانی قدس، نه تنها روز ملت مظلوم فلسطین، بلکه روز همه مظلومین عالم و روز اسلام است؛ روز انفجار خشم مقدس مستضعفان و محرومان عالم، علیه دنیای زر، زور و تزویر صهیونیسم بین المللی و شیطان بزرگ آمریکا است. روز جهانی قدس روزی است که رؤیای توهم گونه اسرائیل غاصب، مبنی بر ایجاد اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات به حفره عمیق و تاریکی بدل شده است که گور اسرائیل خواهد شد.

دانشگاهیان دانشگاه تفرش با تأسی از فرامین تاریخی حضرت امام (ره) و با پیروی از رهنمود‌های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) ضمن محکوم نمودن این جنایات ددمنشانه خون آشامانِ ضد‌ بشری و دعوت از آحاد و اقشار مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه و روزه دار خصوصاکارکنان، دانشجویان و اساتید گرامی برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام می‌دارد، امروز همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان در قبال رنج‌های زنان، مردان و کودکان مظلوم و ستم دیده فلسطین و غزه و سرزمین‌های اشغالی که تحت ستم غاصبان صهیونیست قرار گرفته‌اند، مسئولیتی تاریخی داشته و انتظار می‌رود با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان 98/3/10 انزجار خود را از این حرکت ضد بشری به نمایش گذارند.

 

                                                                                         دانشگاه تفرش

 


( ۱ )

نظر شما :