با حضور مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها:

کارگروه تخصصی فلسفه دین و کلام جدید در دانشگاه تفرش برگزارشد

۰۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۵ کد : ۴۶۴۶ رویدادها
تعداد بازدید:۸۱
با حضور مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها کارگروه تخصصی فلسفه دین و کلام جدید روز شنبه دوم شهریور در سالن گردهمایی کاریابی دانشگاه تفرش برگزار شد.
کارگروه تخصصی فلسفه دین و کلام جدید در دانشگاه تفرش برگزارشد

 

به گزارش روابط عمومی، مدیر آموزش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در آیین افتاحیه این کارگروه گفت: نگاه ویژه به  تخصصی مورد اهتمام نهاد برای آموزش مسئولان دفتر در دانشگاه ها است.

حجت الاسلام " مهدی مستاجران" با بیان این که این دوره ها یک شورای فکری است ادامه داد: به اشتراک گذاشتن مباحث و نقد حضوری آن و انس ومشارکت جدی در کارگروه ها از مهمترین اهداف برگزاری دوره های آموزشی و تبدیل این دوره ها به کارگروه است.

وی تصریح کرد: دانشگاه محل رویش های انقلاب است و با حضور مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها جریان درست و سنجیده ای ازسوی آنان به عنوان نمایندگان حوزه در دانشگاه در حال شکل گیری است که با رصد فضای های موجود در تلاش برای اشاعه دستاوردهای حوزه در دانشگاه ها می باشند.

رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی و دبیر کارگروه تخصصی فلسفه و کلام جدید مسئولین نهاد  نیز در این آیین گفت: آموزش تخصصی مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها در قالب برگزاری کارگرو ههای تخصصی مورد تاکید مدیریت آموزش نهاد نمایندگی می باشد.

حجت الاسلام "مهدی ایمانی مقدم"  با بیان این که در طول یکسال گذشته  تاکنون سه کارگروه برای مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شده است تصریح کرد: استفاده از مدرسین کار آزموده به صورت ثابت و اتخاذ نگاه و تفکر جدید و تخصصی به مباحث مورد ابتلاء در محیط دانشگاهی از مهمترین محسنات برگزاری این کارگاه ها بوده است که به شکل پروسه منسجم و نگاه تخصصی به مبحث آموزش در حال برگزاری است.

رییس دانشگاه تفرش نیز در این آیین نیز گفت: مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها سنگ صبور دانشگاه بوده  که بی ریا و مخلص در کنار روسای دانشگاه ها در حال انجام خدمت صادقانه می باشند.

دکتر "حمیدرضا صبا"  با بیان این که کشور در شرایط فعلی با هجمه مختلف دشمن در قالب تحریم روبرو است افزود: دشمن تمام تلاش خود را برای نشانه گرفتن جوانان برای رسیدن به اهداف شوم خود به کار بسته است که باید با همکاری یکدیگر و سعه صدر و شکیبایی به رسالت مهم خود در جبهه های فرهنگی دانشگاه فعالیت نموده و توطئه دشمنان را با توکل به خداوند خنثی نماییم.

کارگروه تخصصی فلسفه دین و کلام جدید در دانشگاه تفرش ویژه مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها دوم لغایت چهارم شهریور به میزبانی دانشگاه تفرش برگزار گردید.

 

 


نظر شما :