پیام رئیس دانشگاه تفرش به مناسبت روز دانشجو

۱۵ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۸ کد : ۴۹۱۵ رویدادها
تعداد بازدید:۲۷۸
رئیس دانشگاه تفرش در پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان محترم تبریک گفت.
پیام رئیس دانشگاه تفرش به مناسبت روز دانشجو

 

 

 

به گزارش روابط عمومی، متن پیام دکتر حمیدرضا صبا به شرح زیر است:

 

16 آذر برای جامعه دانشگاهی ایران ، یادآور آغازی پرشکوه و مقتدرانه از حضور هوشمندانه و اثر بخش دانشگاهیان در رویدادهای حماسی و ماندگار کشور است.


در این روز تلاش استبدادستیزی دانشجویان به ویژه سه دانشجوی مبارز مهدی شریعت رضوی، احمد قندچی و مصطفی بزرگ نیا که خون خود را در این راه نثار کردند، نقطه عطفی برای آگاهی بخشی مردم ایران و آغاز مبارزه با استبداد و پیام‌آور عزت و شرف دانشگاه و نماد مقاومت جامعه دانشگاهی در برابر سلطه خارجی و خودکامگی داخلی گردید.


بی شک دانشجویان و دانشگاهیان به عنوان پرچمداران بیداری و نماد آگاهی همواره در بزنگاه‌های تاریخی و برهه‌های حساس از انقلاب شکوهمند اسلامی گرفته تا هشت سال دفاع مقدس و سال‌های پس از آن در سنگر بازسازی، پیشرفت و آبادانی در صف مقدم نقش‌آفرینی و حماسه‌سازی قرار داشته‌اند.


اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنبش دانشجویی، این روز را به تمامی دانشجویان کشور بخصوص دانشجویان گرامی دانشگاه تفرش و فرهیختگان جامعه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.  


 امید است که با فراگیری علم، دانش، اخلاق و بصیرت سیاسی در سایه منویات مقام معظم رهبری" مد ظله العالی" در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی شاهد شکوفایی کشور عزیزمان ایران اسلامی باشیم.

 

 

حمیدرضا صبا

رئیس دانشگاه تفرش


( ۴ )

نظر شما :